| TheMonster69 a întrebat:

Vreau si eu sa ma joc Outlast whistleblower dar nu stiu cum fac, trebuie sa am instalata prima parte si sa instalez si partea a 2 a?
Daca puteti sa-mi da-ti si siteurile de care am nevoie

Răspuns Câştigător
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Cică nu ai cum... Dacă nu ști, taci.Nenea Monster, ai cont pe fraierlist(știi tu ce e)? Dacă da, ia-l de acolo că se instalează automat acest DLC(adică trebuie doar instalat jocul de pe imaginea iso și pus medicamentul(crack-ul). Bine, asta faci la versiunea luată de pe fraierlist, de pe altele mă gândesc că iei un patch(sau poate e la fel ca la cel de pe fraierlist)și-l bagi unde ai instalat deja jocul.Nu mă interesează de fundă, sper doar că te-am ajutathappy.Un răspuns pentru Onu, e treaba lui dacă vrea să joace acest joc, nu a tahappy

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ai văzut şi tu asta la Codrin şi acum vrei şi tu?
Nu ai cum.

| TheMonster69 explică (pentru OnuOnulică):

Pai de ce?

| TheMonster69 explică (pentru CAMIOANIEEE):

Merci frate

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru TheMonster69):

Cu plăcere.Sunt mulțumit că te-am putut ajutahappy.

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru OnuOnulică):

Cică nu ai cum... Dacă nu ști, taci.Nenea Monster, ai cont pe fraierlist(știi tu ce e)? Dacă da, ia-l de acolo că se instalează automat acest DLC(adică trebuie doar instalat jocul de pe imaginea iso și pus medicamentul(crack-ul). Bine, asta faci la versiunea luată de pe fraierlist, de pe altele mă gândesc că iei un patch(sau poate e la fel ca la cel de pe fraierlist)și-l bagi unde ai instalat deja jocul.Nu mă interesează de fundă, sper doar că te-am ajutathappy.Un răspuns pentru Onu, e treaba lui dacă vrea să joace acest joc, nu a tahappy

| anonimguy3 a răspuns:

Daca vrei DLC Whistleblower, add me pe mess.