| Duce a întrebat:

Seara buna!
Am sa va pun o intrebare, iar cel care imi raspunde in lux de amanunte primeste FUNDA.
Care e toata treaba in Outlast Whistleblower? Ma refer. pur si simplu m-am "indragostit" de Outlast si am inteles absolut tot ce se intampla in prima parte din Outlast.
Dar am devenit din ce in ce mai curios! Chiar vreau sa aflu mult mai multe detalii despre Whistleblower. Care sunt personajele, protagonistul, unde se petrece actiunea si multe altele. Dar va rog din toata inima sa imi spuneti cat de multe puteti!

1 răspuns:
| catalinpsenisnic a răspuns:

Avertizorilor de integritate va permite să joace ca Waylon Park, un inginer de software sub contract cu Murkoff și omul care prin e-mail jurnaliști din întreaga lume - inclusiv Miles - la începutul rezistent. A petrecut câteva săptămâni la Mount Massive, în care el a fost în imposibilitatea de a vorbi cu soția și fiul său în Boulder, datorită protocoale stricte de securitate, Waylon a dezvoltat o neîncredere profundă a oamenilor de știință și medicii-profit motivat de conducere experimente periculoase și iresponsabile la pacientii lor. Identificarea cu aceste biete suflete alimentat furia Waylon lui, și a stabilit scena pentru demascarea lui de miez putred Mount Massive lui.