| stefanbelea a întrebat:

Vreau si eu sa-mi bag o mapa de ets2, cred ca am incercat toate mapele posibile, le-am descarcat si cand sa intru in joc toate dau crash, am schimbat versiunile temporary 1.26/1.27/1.28/1.30 sau 1.30 public beta, CE POT SA FAC CA IMI DA BATAI MARI DE CAP

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Verifica versiunea mapelor si important de asemenea daca necesita vreun DLC. Daca versiunea nu e buna ( poate sunt vechi ) sau necesita vreun DLC pe care tu nu-l ai, iti da crash.