| nonamehaha a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce sa aleg dintre Oculus Quest, Oculus Rift S si HTC Vive, in special pentru gaming. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Iti recomand Samsung Odyssey Plus. Este perfect pentru gaming, iti ofera calitate superioara fata de device-urile mentionate de tine si este la un pret accesibil.

Link produs: https://www.bhphotovideo.com/......mixed.html

| nonamehaha explică (pentru Ronnix):

In Romania nu exista niciun magazin care sa aiba SO+?

| Ronnix a răspuns (pentru nonamehaha):

Device-ul nu se vinde in Europa, de aia ti-am lasat un link de la un magazin de incredere din America. (De acolo mi l-am luat si eu)