| GasaiYuno a întrebat:

Vreau si eu un cont pe howrse nu conteaza ce rasa e sau daca e mascul sau femela dar sa fie putin mai batran si sa aiba macar un permis si sa aiba si cativa equs acolo dau funda. si sa nu raspunda aceea care spun ca sa imi fac eu ca nu raspun ca am nevoie de el dau funda + vot

7 răspunsuri:
| GasaiYuno explică:

Da

| PierdutăInVise a răspuns:

Iti dau un cont de-al fratelui meu ce nu-l mai foloseste.Are cai cu harmony, pegasi si 17 zile vechime si 26000 equs.

| GasaiYuno explică (pentru PierdutăInVise):

Pai cand mi-l dai?

| PierdutăInVise a răspuns (pentru GasaiYuno):

Ti-l dau prin mesaj privat maine caci acum sunt ocupata.da?

| GasaiYuno explică (pentru PierdutăInVise):

Imi mai dai contul de pe howrse? happy

| Darkmoonight a răspuns:

Iti dau eu in privat. Nu am permis dar am golden Apple la cal si un pegas. Il vrei?

| GasaiYuno explică (pentru Darkmoonight):

Scriemi un mesaj si iti dau funda si iti dau si vot cand aflu unde se dahee hee