| YumiSukinanda a întrebat:

Pe howrse, daca am mascul si l-am dat la monta si l-a ales vreo femela, sa zicem ca trec 12 luni si femela naste. Manzul imi apare si mie nu? daca femela sigur o sa-l aiba, manzul nu-mi apare si mie?

6 răspunsuri:
| omy_9418 a răspuns:

Daca detii femela manzul va fi al tau
daca alt cineva detine femela manzul va fi al lui si tu s-ar putea sa primesti bani... funda?

| AllyAlly2a a răspuns:

Nope, o sa iti dea doar banii. Dar poti sa vizitezi pagina manzului.winking

| Kosminutza12 a răspuns:

Manzul apartine proprietarului femelei care a acceptat monta armasarului tau! Tu primesti doar banii pe monta!

| Bucur_Cristian_1993 a răspuns:

NU,tie no sa til dea doar jucatorului a carui este femela

| alebia1 a răspuns:

Nu...tu vei primi doar banii (pretul selectat de tine) si respectivul jucator va beneficia de moanta, respectiv de manz. Sper ca te-am ajutat. P.s. si eu joc howrse alebia1

| YumiSukinanda explică (pentru alebia1):

TI-am cerut prietenia, ma numesc alecsandra1 pe howrse