| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un cont pe metin2 dar nu fara iteme sa aiba macar o sabie o armura ceva si nu chiar de lvl unuhappy

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Am eu cont pe metin2RO, Draco level 42, Armura Dragon+9 1k500 pv pietrat +4, Fms +9 Pgm 31, FMS+9 PGC 27, Si in rest iteme cu pv 1k500 sau 2k tongue. Daca iti plac astea cateva iteme dupa cont da-mi funda si dupa iti trimit un mesaj cu id meu si iti dau contul pe mes nu-l dau aici ca il vad si alti tongue. FUNDA