| paul365 a întrebat:

Vreau un emulator Nintendo wii pentru jocuri.
Sa nu fie dolphin nu-mi merge. funda

6 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna Dolphinu merge intr-adevar foarte greu pe PC.Dar poti incerca PCSX2 mie imi merge cu 45-50 FPS si am 4 GB RAM si Windows 8, si mai exista si emulator de PSP nu l-am incercat niciodata.

| Ex89 a răspuns:

Pentru wii este doar dolphin. Dece nu incerci de ps2? pscx ii foarte bun pentru ps2

| paul365 explică (pentru Ex89):

Merge greu.

| Iulian03 a răspuns (pentru paul365):

Eu am PCSX2 si merge cu 45-50 FPS.

| paul365 explică (pentru Iulian03):

Pentru ca de cand am postat intrebarea mi-am schimbat windowsul si piese in lap top am sa incerc iar pcsx2. Daca tot ai deja pcsx2 da-mi si mie te rog butoanele ca eu nu stiu cum sa le pun.

| Iulian03 a răspuns (pentru paul365):

Baga id wwe_iuli si te ajutwinking