| Eu_Alex_1997 a întrebat:

Vreau si eu un joc gen Euro Truck Simulator, in care sa faci misiuni cu un vehicul, si sa poti avansa, sa ti se deblocheze noi vehicule ( nu neaparat tiruri ). Dau funda primului raspuns care sa corespunda criteriilor!

Răspuns Câştigător
| EmoKidx a răspuns:

World Racing 2, European Bus Simulator, Farming Simulator, Dirt 3, FlatOut 2, Burnout Paradise.

| Eu_Alex_1997 explică (pentru EmoKidx):

Ti-am dat funda pentru ca mi-ai raspuns. Dar ti-as ramane dator daca mai mi-ai spune si alte jocuri. Te rog

1 răspuns: