| Cristina12Denisa a întrebat:

Vreau si eu un nume de pagina de facebook dar unul orginal NU VREAU COPI eu m-am gandit sa il pun freedom dar nu stiu! E URGENT DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Pai gandeste-te ce te reprezinta...

poti pune si caine de preerie
cristocraptor sau DenisaCremisa. orice rimeaza si nu are sens poti pune.

| RobyRey a răspuns:

Poti pune un nume de ex:Frumushika Iubitzica(nu l-am mai vazut, asta mi-a trecut prin minte laughing). Poti pune orice nume vrei tu, daca vrei pune un nume poate chiar al tau, in timp il poti schimba chiar daca inca ai FB cu el.