| Chuxiiiiiiiii a întrebat:

Vreau sa-mi fac o pagina pe Facebook, dar nu stiu cum.Help, si un >nume,:funda.

Răspuns Câştigător
| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

1. Intra pe o pagina.
2. Sus in dreapta aceei imagini ' Cover ' sau Coperta scrie Creata a Page.
3. Dai acolo si dupa aceea iti intra intr-o pagina unde iti vei pune numele si informatii. Iti alegi ce vrei sa faci pentru un actor sau o trupa sau depinde ce vrei tu.
4. Iti vei dea seama singur\a ce ttrebuie sa faci mai departe deoarece vor fi niste pasi care ti vor arata ei.
5. Dupaia iti adaugi poze si dai lumii link-ul si vei primii like-uri etc.

Sper ca te-am ajutat. :], Daca nu ai inteles ceva poti sa ma adaugi, the_girl_candy@yahoo.com.

big hug.

3 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Intrii pe www.facebook.com si in dreapta ai acolo tot ce trebuie sa scrii. Ai putea sa incepi de la Numele tau

| MadalinaElena5 a răspuns:

Pai intri pe o pagina oarecare si in coltul de sus din dreapta o sa iti apara Creeaza o pagina si de acolo cred ca o sa te descurci. Sau daca ai nelamuriri raspunde-mi aici la raspunsul meu. Nume iti poti pune lumea noastra sau daca nu iti place, spune-mi si ma gandesc la altul!happy

| Acccccaa a răspuns:

Salut. Deci 1. Dai la pagina de Facebook la cv de genul o pagina cu vedete, muzica etc si scrie in colt dreapta sus Creaza o pagina si cu numele, depinde ce nume ai vrea tu.