| FcSb_Vlad_1998 a întrebat:

Vreau si eu un nume pentru o pagina de facebook. pagina de diverse ( bancuri, poze, statusuri ) etc.

3 răspunsuri:
| Emir24 a răspuns:

Pentru bancuri ti-as propune ceva foarte simplu cum sunt multe cum ar fi BancuriTari sau Razi ca-i bine dar ceva ce se refera la bancuri sau la ceva cu "razi" cum au "razi nu fii prost" sper sa iau funda

| FcSb_Vlad_1998 explică (pentru Emir24):

Am zis diverse. adica si bancuri si poze si statusuri. nu numai pentru bancuri ca asa era mai usorwinking

| FcSb_Vlad_1998 explică (pentru Emir24):

Pagina de diverse ( bancuri, poze, statusuri ) etc.