| Wanna_1916 a întrebat:

Buna ! As dori sa-mi fac o pagina pe facebook ( blog ) cum sunt si cele pentru statusuri . Dar la mine vreau sa fie pentru poze frumoase , statusuri , povestioare , bancuri , dezbateri , evenimente .Ar putea cineva sa-mi dea o idee cum sa se numeasca pagina ? Ceva despre viata sau orice . Numai sa sune frumos . Cel mai bun funda .

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Poi o poti numi : Life, Pentru noi, Un gand, Raza de fericire, Zamet, Pentru fete si baieti, Copilaria, Cu tupeu, sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| floweray a răspuns:

Un zambet pe zi, Coltul optimismului, Minutul de relaxare...

Daca il faci din pasiune, e o idee buna si va fi interesant. Cel mai important e sa il faci pentru asta pentru ca asa, atragi si cititorii. Ca sa-ti faci Blogul, te sfatuiesc pe www.ucoz.ro, care e complet in romana, Gratuit si usor de folosit.

Aici ai un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!