| Ady_Eu_1992 a întrebat:

Vreau si eu un program care editeaza poze pentru album de muzica rap sau alte poza de exemplu ca la Adrian Tutu poza aia modificata "CUM AR FI" sau la Nane "Ca o stea" au modificat poza foarte frumos cu numele lor pe aceeasi culoare cu fundalu... si foarteb fain literele plzz Funda raspunsul cel mai bun.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop.

| Ady_Eu_1992 explică (pentru anonim_4396):

Un link despre fotoshop dowload am incercat sa il iau de pe net si la primele 3 versiuni nici una nu a fost buna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ady_Eu_1992):

Nu pot sa-ti atasez un link aici, nu-mi permit regulile.