| d3nisa202 a întrebat:

Heiii. Stiti cumva un program sau un site, unde pot modifica poze. Am vazut o poza[modificata] de la o fata de pe faceboook si chiar a scris ca si-a modificat ochii in alta culoare. Deci, stie cineva un program unde pot modifica si ochii, happy Am auzit de instyle, dar nu sunt prea multumita. Mai am photoshop, dar nu stiu sa-l folosesc, e ft. greu straight face si photoscape, dar acolo nu pot?straight face Deci cum?puppy dog eyes Va rog, frumos! puppy dog eyes Funda+voturi. Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Puncttt a răspuns:

Încearcă PhotoInstrument.

| d3nisa202 explică (pentru Puncttt):

Il am descarcat, dar trebuie sa platesti ca sa salvezi.

| Puncttt a răspuns (pentru d3nisa202):

Nu neaparat. Poți folosi PhotoScape ca să salvezi pozele.

4 răspunsuri:
| Soranikk a răspuns:

Incearca sa intri pe pizap.com ca si eu am mai facut poze pe el si au iesit destul de bine.