| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un metin(sau mai multe) dinalea bune frate, ca si Metin2 Energy de is o INFINITATE de arme si pana la lvl 250. Astept raspunsuri.

Fara Metin2 Hammer sau cum ii zice de toti playerii nu au levele si is arme din toate anurile si etc.

Răspuns Câştigător
| HeRmeSs a răspuns:

Http://www.topmetin2servers.com/

| anonim_4396 explică (pentru HeRmeSs):

Poti sa zici tu unul care corespunde cerintelor mele? Nu prea am chef sa caut prin 100 de metine sa gasesc unul.

2 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Http://www.4yoursmt2.ro/sv1/ sau Steel. Poti sa intri si pe Alaska e un glitch smen de faci bani cacalau, are treaba cu shop, nu dau mai multe detalii ca o sa il rezolve :)