| Green4Apple a întrebat:

Vreau un raspuns rapid! Cum bag pe howrse un cal in boxa? I-am dat pe du calul in Boxa, nimi(am o misiune in care pot castiga un pegas) am dat si pe dus calul la culcare in boxa, nu mi-am indeplinit obiectivul. O mana de ajutor va roghappy
FUNDITTZA!big grin

Răspuns Câştigător
| Rebeca2222 a răspuns:

Pai trebuie sa dai o data pe Adormire apoi pe e un buton in dreapta pentru in boxa dai clic si gata! Funda plizzzz ca ti-am raspuns mai bine ca cei lalti!

1 răspuns:
| Băscuţă a răspuns:

Nu trebuie dus la culcare. Trebuie pus in boxa din partea dreapta...si depinde de noroc. Pune-l cel putin 6 ore de cateva ori si vei gasi cutia cu vaselina.