| anonim_4396 a întrebat:

Vreu sa stiu ce se intampla daca primesti BAN pe xbox LIVE din moment ce ai consola modata.

2 răspunsuri:
| k4dd1 a răspuns:

Ce se intampla... straight face tu cand primesti ban... inseamna ca iti blocheaza ip ul internetului nu are nicio legatura modarea xboxului cu ip `ul modarea e pentru dvd sa iti citeasca dvd uri facute de tine si se poate face in 2 feluri modarea dvd`rom ului si a placii

| anonim_4396 explică (pentru k4dd1):

Am auzit de la multi ca daca ai xBox modat si joci in multiplayer iti da BAN