| DouaPuncteD a întrebat:

Buna!

As vrea si eu idei de jocuri ca sa ma pot juca cu prietena mea afara, adica nu gen :pitulusu`, sau gen.

Vreau ceva care inca nu cunosc, ceva mai nou, vreau sa spun ca suntem decat 2.

multumesc >big grin

4 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Voley, asa de fete mergeti cu bicicleta, cu rolele, alergati, happy

| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic sunt mai multe jocuri, ia id meu si vorbim acolo matrix_cs15 te astept:*

| adrian0123 a răspuns:

Acum depinde si de varsta pe care o aveti happy
sunt multe lucruri frumoase cu care iti poti ocupa timpul happy
iesi.ti in parc, alergati impreuna, plimbari cu rolele happy
uite de ce nu te duci impreuna cu prietena ta la niste cursuri de dans?happy este frumos, este si distractie, si sunteti si impreuna happy!

| bibiluk a răspuns:

Baba oarba, ali, sotron etc