| verdikt a întrebat:

Windows Media Player nu poate inscripționa fișierele. Dacă dispozitivul de inscripționare este ocupat, așteptați să se termine activitatea curentă. Dacă este necesar, verificați dacă dispozitivul de inscripționare este conectat corespunzător și dacă ați instalat cele mai recente drivere de dispozitiv.
de ce nu pot face cd mp3?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Descarca o versiune gratuita Nero de pe net si fa-l cu Nero! Garantez ca nu vei avea nici o problema!