| EvilMo a întrebat:

Wizard101: de ce atunci cand esti membership nu poti sa intri in fire cat aley si cyclops lane? vreau sa stiu pentru ca sunt mb si nu pot intra crying. vreau cat mai multe intrebari!

1 răspuns:
| iliealex4 a răspuns:

Asta ca petru a putea intra acolo mai intai trebuie sa platesti bani adevarati in joc si poti alege sa intri intr-o anumita zona pentru todeauna {mai multe zone daca pui mai multi bani} sau toate zonele pentru 1 luna depinde de cati bani bagi