| psvita12345 a întrebat:

World of tanks are virusi?

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu are nici un virus, dar poti sa il scanezi cu antivirus.

| Iubibilăă a răspuns:

Nu, nu are.
Distractie placuta.

| ZeHelp a răspuns:

Nu are, normal. Poti sa-l scanezi daca doresti, dar nu are.

| iceyps a răspuns:

NU, logic!

| Danut_Sirbu_1999 a răspuns:

Pai bineinteles ca nu are, am si prieteni care il au si ma mai joc pe la ei, sa-mi spui si mie cum te cheama pe joc, OK?

| psvita12345 explică (pentru Danut_Sirbu_1999):

Ma cheama godofwarascension.

| Vlad_Vladut_1995_xblb a răspuns:

Ma e plin de virus nul descarca e plin
Eu l-am descarcat si mi-a sarit WINDOWS si l-am facut.

| Vlad_Patrulescu_1971 a răspuns (pentru Vlad_Vladut_1995_xblb):

Pfff....pai daca esti noob si nu il descarci de pe site-ul oficial boule

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns (pentru Vlad_Vladut_1995_xblb):

Esti inteligent, ma, nu am ce sa zic. Se vede dupa avatar ca dai in gropi de intelligent ce esti.
De ce dracu' nu l-ai descarcat de pe wot.eu? OMG!