| edysimion a întrebat:

Xbox 360. Slim sau ps3 super slim? Cel mai explicit primeste funda

1 răspuns:
| Flubber a răspuns:

Dupa parerea mea xbox 360 e cel mai bun si eu imi iau sambata unu m-am decis foarte greu dar e mult mai bun joy mult mai confostabil si mai frumos xbox live mult mai avansat si mai populat si mai multi romani pe el fata de ps3 xbox 360 slim nu mai face nici RROD cei de la Microsoft au rezolvat problema.si ps3 are avantajele lui ex blu ray sau net gratis dar xbox este mult mai avansat plus ca xbox are si kinect care este foarte tare.bafta