| SDavidS a întrebat:

Care e mai bun Wii sau PS3 Super Slim sau XBOX 360 Slim?

10 răspunsuri:
| EmanuelThN a răspuns:

Xbox360 slim dc? 1 are grafica mult mai buna ca ps3 are big fan(un mare cooler) 2 foarte aratos acces la xbox live(+ jocuri multiplayer) 3 sau 4 sau 5laughing) la ps 3 trebuie sa ai ps net ca sa joci online eu le am pe ambele xbox win

| cristiiiiiii a răspuns:

Ps3 super slim este cel mai bun. cu 3 clase peste celelalte console

| Seby90 a răspuns:

Pcul. Clar pcul.

| Iulian03 a răspuns:

Salut! Depinde ce fel de jocuri iti plac:
Daca iti plac jocurile de actiune cu grafica buna recomand:XBOX360 Sau PS3
Daca iti place sa te misti, sa dansezi gen jocurile cu TENNIS, Fotbal, Basket recomand consola WII

XBOX360 sau PS3? De ce?
Ps3 are 8 procesoare iar xboxul are 3, iar procesoarele de la XBOX le intrec pe toate 3
WINNER:XBOX360

PS3-ul are BLU Ray si citeste si filmele pe DVD
WinnertongueS3

Controllerul de la XBOX360 este mai comod si nu iti transpira mana
Winner:XBOX360

Deci XBOXul este mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS3 Super Slim

| para001 a răspuns:

XBOX 360

| narcis14 a răspuns:

Un xbox 360 slim mai ales daca ai si kinetic.

| Redbull11 a răspuns:

Ps 3 cel mai jmecher.il recomand ff bun.

| Raluca_Iovoaea_1992 a răspuns:

PS3 Super Slim cu siguranta, are un prietenhappy