| LeWildWhiteNiqqa a întrebat:

Yo TPU~
Am o intrebare.
Merita sa-mi cumpar BlackOps2?
Stau sa ma gandesc care sa-l cumpar, GuildWars2 sau BlackOps2
m-as axa pe BO2, dar vreau si parerile voastre.
Si, daca stiti vreun site de unde pot cumpara BO2 sub 170lei, si sa-l pot comanda prin curier cu plata la livrare.

Merci~

5 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Carrefour.BO2

| LeWildWhiteNiqqa explică (pentru MytzaMytz):

Link?

| MytzaMytz a răspuns (pentru LeWildWhiteNiqqa):

Du-te ma la Carrefour, acolo sunt o gramada de jocuri.

| LeWildWhiteNiqqa explică (pentru MytzaMytz):

Am sugerat ca vreau sa-l comand prin curier cu plata la livrare ~.~

| WolfyDy a răspuns:

Eu asi zice ca se merita mai mult GuildWars2, eu il joc, grafica este super, platesti o data si te joci cat vri, la alte jocuri de genula aceste trebuie sa platesti lunar sau la fiecara patch nou trebuie sa platesti, in acest joc poti sa bagi bani, dar doar daca vrei, si nu poti cumpara chesstii care sa te ajute in joc, ci doar sa imbunatatesti grafica daca, vrei, deci eu asi zice GuildWars1, si daca il cumperi anunta-ma, poate jucam impreuna; D, si sper ca ti-am fost de ajutor :3