| ShaunWhite a întrebat:

Ziceti-mi niste servere private de Metin2 gen serverul privat
Dark-Fusion2 (Metin2).

5 răspunsuri:
| ShaunWhite explică:

Daca observi intrebarea e pusa de foarte mult timp straight face! Eu consider acum metinul o prostie mare...un joc de tot rahatul..adica nu inteleg ce vedeam eu asa de tare la el.

| WeeD a răspuns:

Metin 2 gx Metin 2 Tim Metin 2 Dinastya 1.Finalongju2[Italian Server]
2.Metin2 GX[Romanian Server]
3. LegendMt2[English Server]
4.Metin2 P-X[Romanian Server]
5.Metin2 Factory[English Server]
6.Nightmar3[Romanian Server]
7.Newlongju2[China Server]
8. Longju3[English Server]
9.ShadowMt2[English Server]
10.BlackNightMt2[German Server]

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://metin2.zyntherion.com/ e un server pvp -pvm mai mult pvp clasic...rate 800% 1000% mape speciale pentru lvl...bafta :) in joc am numele Al3xIsFr3Sh recomand e super server :)

| geogeo12 a răspuns:

Sall nuk cum e dark fusion dar recomand un metin super metin 2 Dinastya dar de ieri cred ca lea picat hostu si inca unu e new-metin2 putin mai greau dar fain sper ca team ajutata funda plzz

| ShaunWhite explică (pentru geogeo12):

Dami Link te rog dar am vazut ca are rate fff mici crying