| raulXXX a întrebat:

Ziceti-mi niste servere romanesti de cs go! big grin

28 răspunsuri:
| Killpro a răspuns:

2unlimited.ro Cel mai tare

| ??c??? a răspuns:

Indungi CS:GO:

GUNGAME CS:GO:
bAfTa!happy

| Hardx a răspuns:

Salut daca vrei server de csgo mod arena
ARENA.SNOK.RO
ARENAGO.FARISIDE.RO
1v1
128tk! shop! ws! knife! gloves! vip free 24/7

| Jikakati a răspuns:

Am deschis noul server de basebuilder
Ip: bb.mevid.ro

| GnG a răspuns:

GO.PUBZONE.RO
Competitive - DUST2 Only - 128 tickrate Hostat la cea mai buna firma din Romania merge UNS - Serverul este nou dar promite mult
http://www.gametracker.com/server_info/188.213.212.10:27015/

| GnG a răspuns:

Http://serverecsgo.xyz/ - Aveti aici o lista cu top servere csgo romanesti.

| GnG a răspuns:

Https://gametracker.mobi/servers?game=csgo uite aici o lista bine selectata

| GnG a răspuns:

Go.pubzone.ro # Mod: Competitive
arena.pubzone.ro # MOD: Multi arena 1v1

| Tud44or a răspuns:

Salut intra pe play.celife.ro si acolo vei gasi ce server vrei de dr,cs, jb, sj, kz, gg.

| darius51 a răspuns:

Go.wtfcs.com cel mai tare sv+ se cauta adminibig grin

| MamaligaBoy a răspuns:

Connect JbGo.LaLeagane.Ro

| tpuuser41 a răspuns:

GO.BRUSC.RO

Server CS:GO public competitiv! ws! knife! gloves - toate skinurile - vip gratuit - admine gratuite - FAST DROP

Adresa: [b]GO.BRUSC.RO[/b]
Număr maxim de jucători: 30
Mod: competitiv public
Timp setat: 30 runde
Securizat: VAC3
Locație server: România [Bucureşti]
Tickrate: pentru o calitate mărită serverul este setat la 64 tickrate

| Bill_Mv_1993 a răspuns:

Un server unde poti primi admin fara sa platesti este CSGO.ELITEROYAL.RO:27015, mod competitive, are comanda pentru skinuri! ws si pentru cutite! knife, adminii au tag in CHAT colorat dupa gradul detinut, forumul este www.eliteroyal.ro, se accepta cererea de admin pe forum dupa ce acumulezi 20 de ore jucate si faci o cerere, ca sa vezi orele scrii pe server rank in chat, intra si o sa iti placa :)

| Bill_Mv_1993 a răspuns:

CSGO.ELITEROYAL.RO:27015 - admine gratis cu o cerere pe forum: www.eliteroyal.ro :)

| WickeDz96 a răspuns:

★ GO.ELDERS.RO ★ 89.42.133.136:27015 ★ competitive ★ 128tick ★ ★! ws! gloves! lvl! agents! mvp ★ FREE VIP 24/7 ★

| WickeDz96 a răspuns:

Go.elders.ro - competitive - free vip 24/7

| WickeDz96 a răspuns:

Dns: go.elders.ro
ip: 193.84.64.244:27015

free vip
weapons
knives
gloves
agents
free grenades
free armor
team bet system
afk manager
mm ranks
anticheat csgo
recoil case skins

for including go.elders.ro in steam name
get money: +1500
get armor
get he / flashbang

forum: https://elders.ro
teamspeak3: ts.elders.ro
discord: https://discord.gg/uuvarcps6p

| bluegaming a răspuns:

CsGo.BlueGaminG.Ro:27015

http://Www.BlueGaminG.Ro

| MihaiB21 a răspuns:

Poti incerca surf.darkz.ro este unul dintre cele mai tari servere csgo surf. happy

| ZepaQueno a răspuns:

CSGO.StarCS.Ro IP : 194.30.168.202:27015 Romanesc Steam si No-Steam

| Zuby_Andrei_1989 a răspuns:

Cs.sharebitz.net - este romanesc hostat prin RDS, meege foarte bine, adminii sunt ok.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaisHDGos a răspuns:

Go.darklimit.ro

| Mihai_Edy_1991 a răspuns:

| Alexandru_Razvan_1987 a răspuns:

Go.pwnteam.ro sau dm.pwnteam.ro

Se misca superb.

| AndreiAAA a răspuns:

Adresa: WOW.LALEAGANE.RO | 89.40.104.219
Port: 27015
Jucatori: 28
Tip: Casual
Xby Counterflix

Mod: Competitive
Anticheat: VAC / SMAC
Tara: ROMANIA

Detalii Server:
► Comenzi:! rank,! lvl,,! rs,! ore,! ctag,! goldtag,! vip,! st,! lastmaps
► Comenzi skinuri:! ws,! knife,! gloves
► Comenzi grafitii:! spray
► Sunete la sfarsit de runda
► Sunete la plantarea/dezamorsarea bombei
► Sistem sunete pentru fiecare KILL in parte + efecte speciale
► BUNNYHOP pentru toata lumea
► SHOW Damage
► Rankuri si level ( Silver I - Global Elite )
► V.I.P ( Se poate obtine prin donati sau concursuri )
► Quake Sounds.
► Star Track pe arme
► WEAR pentru fiecare arma
► VIP System : Aveti la dispozitie 4 grupe de V.I.P cu diferite beneficii fiecare +! models (mai multe detalii pe server)
► Name System : Toti cei care au la nick "wow.laleagane.ro", vor primi *Gold Member + Armura mica + HE prin comanda! goldtag.
► Grup System. Toti care intra in grupul serverului pe Steam, au acces la! ws! knife! glove

| Ocss_Mado_1985 a răspuns:

JB.BLUEGAMES.RO
[RO] Jailbreak Mod by Mado
! shop! rtd! days! lr! menu