| Sirion a întrebat:

Ziceti-mi repede multe jocuri pentru tableta dau fundita pentru cele mai bune.

Răspuns Câştigător
| Motanul15 a răspuns:

Temple-run subay surfes, nfs mw, dark avanger, fifa 2014, nfs shift, iron-man, pou, my talking tom,-> Minion Rush - este cel mai descarcat joc in acest moment, inspirat de noua seria a filmului "Despicable me"

-> Prom Night - este un joc pentru fetite - ai un personaj pe care trebuie sa-l pregatesti pentru o petrecere: il speli, il fardezi si il ingrijesti

-> Stomach Surgery - este o aplicatie care vrea sa-i invete pe copii chirurgie

-> Dumb Ways to Die - trebuie sa salvezi de la moarte mai multe personaje

-> Flow Free - este un joc de indemanare, in care trebuie sa conectezi si sa asociezi

-> Math Dots - ii invata matematica pe copii pitfal amazing alex