| Alexandru2222 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum fac cele mai tari scheme la WWE 2011 ULTIMATE IMPACT
schemele de final: reymisterio john cena, cm punk, randy orton si batista. Daca stiti schemele cele mai importante: john ceva randi orton si reymisterio. Care vrea funda sa raspunda la toate sau numai la astea importante care le-am zis. FUNDA PLSSS REPEDE

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La majoritatea ca sa faci manevre faine sau cele de final trebuie sa apesi pe as deodata, iar pentru rey sa faci 619 trebuie sa fii langa corzi sa apesi pe sageata si pe awinking sper ca ti-am fost de ajutor,iar cat despre cena, randy, cm punk etc faci ce ti-am zis mai devreme a+s deodata sper sa iti mearga bafta... funda?happy