| Depay a întrebat:

Cine stie la wrestling raw ultimate impact 2011 v2.1 cum dau Attitude Adjustment cu John Cena, Pedigree cu Triple H, RKO cu Randy Orton si mai multe manevre de final.
Funda pentru cele mai multe manevre care merg.

Răspuns Câştigător
| VideoGame a răspuns:

Deci daca viata ta staluceste incerca sa il ametesti pe ala(cand da in stanga si dreapta cu capu) apoi prindel si apasa s+a si o sa iasa "manevra de final"

1 răspuns:
| varuplawrestlingpetoti a răspuns:

Poti sa-mi dai si mie funda am 3 manevre incercate
1.al lui orton:te duci in corzi si apoi cand esti aproape de el dai s si face rko
2.re misteryo la asta este usor iti dai inamicul in corzi si incearca sa-l faci sa se blocheze acolo si apoi fugi spre corzi si apesi S
3.Cm punc daca vrei ca el sa-ti dea go to sleep trebuie sa il ametesti si sa dai s apoi s+a sper ca te-am ajutat si eu chiar am testat manevrele si merg