| abs a întrebat:

Am si eu o problema am instalat call of duty black ops versiunea skidrow am intrat in joc merge dau new game si dupa aia imi apare videoul ala cand e ala pe scaun si imi arata niste secvente dupa aia cand trebuie sa inceapa jocul yok nu mai merge sta ecranul negru intruna... ce se intampla? ce trebuie sa fac?
plsssss help

7 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Trebuie sa ai Pc'ul performant!
Spune-mi spec-urile Pc-ului tau!

| abs explică:

Pai am asa placa video gigabite 526 mb 3 gb ram procesor dual core de 2000 si ceva si win sp2 e vreo problema?

| EvilMo a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi jocu si daca tot nu merge reinstaleaza windousu.
fundita?
angel

| puffytzi a răspuns:

Si eu am imi patit asa ceva cu mai multe jocuri.Eu cred ca o fi de la placa video...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ceva timp si dupa aceea merge

| Sonel a răspuns:

Poti juca CoD Black Ops doar cu ajutorul: http://nemexis.net/
Iti faci un cont, adica o adresa de e-mail si o parola, downloadezi un Patch mic, adica client, il bagi in joc pornesti jocul te loghezi, probabil ca la inceput isi face un up-date si joci, vezi acolo pentru ca sunt servere mai multe