| wizzardspin a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri horror... da de alea de care sa te caci pe tine de frica gen F.E.A.R. 2 : Project Origin...cam asa. Dau Funda pentru cel mai horror.Am doar 13 ani si ma plictisescbig grin

9 răspunsuri:
| christian_9131 a răspuns:

Iti sugerez jocul Half-Life 1, iar apoi sa instalezi modul "P.A.R.A.N.O.I.A".

Pe asta l-am incercat eu si pot spune ca e fooooarte tare.

| yonutzjo a răspuns:

Eu iti sugerez cel mai de groaza joc si anume:
Amnesia The dark descent...din auzite e cel mai horror din lume big grin
as vrea sa-l joc desii pc-ul imi este varza dar cred ca nu as merge 3 pasi ca as iesii din joc din cauza sunetelor :O e ft de groaza...
Iti mai sugerez serile Penumbra: Overture si Black Plague
funda? big grin

| yonutzjo a răspuns:

Amnesia The dark descent este cel mai de groaza joc din lume happy
si seria Penumbra : Overture si Black Plague
funda pentru raspuns?
apropo nu cred ca nu te vei speria in Amnesia...Mai ales cu creaturile alea...
FUNDA =D?

| yonutzjo a răspuns:

Amnesia the Dark Descent
FUNDA?(pentru ca e cel mai de groaza joc din lume pana acum big grin)

| Krauser a răspuns:

F.E.A.R. 1 si 3, DeadSpace1, 2 sau 3, Doom 3, Amnesia, Penumbra, Quake 4 si ultimul dar nu cel din urma cel mai horror din toate SlenderMan The Eight Pages. Sper ca te-am ajutat, H. U. 4 L.

| Krauser a răspuns:

Si seria Resident Evil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un joc foarte de groaza :

Five Night At Freedy's 2

E foarte de groaza eu nu am cural sa l joc prea mult

| lolololo157 a răspuns:

Amnesia, Slender the eight pages, The House 2, Pizza Delivery, The train, The Corridor, Insanity, Vanish, Anna, Ju - on Grudge, Hotel 626, Penumbra : Overture si Black Plague.
Funda?

| SeeYou a răspuns:

Amnesia the dark ce pana mea joc e ala ma? incearca dead space 2 sau doom3. clive barker's jericho. dar la ora actuala dead space 2 e ce'l mai tare joc de groaza 2011. e facut de Ea si Ea a facut si fifa si toate jocurile cu grafica buna. de ex crisys2 rage etc. daca aveti pc'uri de 2 bani asta e eu am pc gamer expert digital v6 si imi merg toate jocurile posibile. si dead space 2 e ce'l mai marfa sper sa gasesti jocu potrivit pentru tine si pc-ul tau salut