| qCrotal a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste metinuri tari dau funda la cel mai tare metin.

Răspuns Câştigător
| Prostule a răspuns:

Buna andrei120203 uite un metin super tare in care intr-o zi faci nivel cel putin 50 maximum 250 eu am deja 110nivel e super tare se numeste Metin5 mai am inca cateva care le-am auzit de la prieteni nu stiu cum sunt dar ti le dau:Metin2 RO, Metin2 TIM, Metin2 Lunaris, Metin2 FUN in afara de Metin2 RO nu am mai jucat nici unul Metin2 RO nu e asa de tare dar tot Metin e si totusi e in romana iti urez bafta in jucat! Sper ca ti-am fost de ajutor! Pa!

3 răspunsuri:
| 4everYO a răspuns:

Recomandate de mine:Empiremt2, Metin2Arena,Metin2UnitedUS, Metin2TIM,Metin2GX,Metin2Supreme,DarkMetin2,Metin2Revenge,ExtremeMetin2,StormMetin2,Metin2Stars

| qCrotal explică:

Dacami puteti da si link de descarcare va rog

| qCrotal explică:

Va rog daca puteti sa-mi dati link de descarcare ar fi mai bine va rog