| Bobyxx a întrebat:

Ziceti-mi si mie un jocuri gen spiderman, stiti vreunul?

4 răspunsuri:
| BogdyBogdan a răspuns:

Batman superman laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spiderman1-2-3 sau gen spiderman,iti dau gta ca si in spiderman te plimbi pe strazi,numa in gta mergi cu elicopter,masina, avion, etc...Gta exista numa din 2011 si exista numa Gta 1rolling on the floorlaughingrolling on the floorlaughing

| Danişor a răspuns:

Spider-Man Web Of Shadows, Ultimate Spider-Man, Spider-Man 1, 2, 3 si in gta sa uite o surpiza foarte mare web swinging adica poti face ca spider-man sa te urci cu panza pe blocuri sa dai cu panza http://www.youtube.com/watch?v=rIViYLEwvX4 Sper ca nu te-am plictisit sper sa imi dai funda te rog