| LordOfWindows7 a întrebat:

Ziceti-mi un joc legat de istoria Romaniei

Răspuns Câştigător
61 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru LordOfWindows7):

Pai da. Acuma ramine de vazut cit de repede poti sa faci asta...

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru LordOfWindows7):

Posibil sa astepti momentul oportun, unele evenimente se declanseaza cind vor ele in jocurile astora de la Paradox, nu cind vrei tu...winking

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru LordOfWindows7):

Daca nu poti juca fara cheaturi un joc, mai bine nu il joci deloc. Nu m-au interesat niciodata cheaturile. In cel mai rau caz, reduc dificultatea sau ma uit pe YT cum se termina jocul/misiunea la care ma incurc.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru LordOfWindows7):

Of, of, dar tu pina acum ce ai facut? Ai un + si un - in dreapta datei...

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru LordOfWindows7):

De aia sint tutoriale... happy

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru LordOfWindows7):

N-am nici o idee.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru LordOfWindows7):

Faci captura si inainte sa urci pe YT maresti viteza la film, lol.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru LordOfWindows7):

Bingo. Pai ori joci, ori derulezi...

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru LordOfWindows7):

Pai ti-am raspuns deja de vreo 3 ori. NU.

| Zeke123 a răspuns (pentru KodrutZ):

Salut,eu sunt LordOfWindows7 daca ma mai stii...mi-am pierdut contul si am facut unul nou..adica asta. daca mai tii minte eu3 as vrea sa te intreb ceva:Exista vreo metoda prin care as putea crea eu un fel de papalitatea ortodoxa? adica sa modex jocul? daca da te rog zi-mi tu sad da-mi un tutorial happy

| KodrutZ a răspuns (pentru Zeke123):

Interesanta intrebare, sincer sa fiu habar n-am, ar trebui sa se poata. Raspunsul probabil il gasesti pe forumul Paradox...

| Zeke123 a răspuns (pentru KodrutZ):

Ce dracu e cu patch-urile de la EU3 divine wind? caut pe net de saptamani un patch pentru 5.2 dar gasesc numai filele de la el si cu alea nu stiu cum sa fac? Tu sti cum trebuie sa fac cu filele alea? Nu sti vreun installer pentru patchul 5.2? Alea de pa Paradox nu is bune...Te rog ajuta-ma

| KodrutZ a răspuns (pentru Zeke123):

De pe forumul Paradox intotdeauna sint bune. Buba e ca ai tu jocul pirat... sau ma insel? happy

| Zeke123 a răspuns (pentru KodrutZ):

Ai aflat...

| Zeke123 a răspuns (pentru KodrutZ):

Dupa cum cred ca sti, eu am probleme cu cat de rapid merge jocul.Deci daca te pricepi la modding, uite intrebarea:

Cred ca sti ca pe tutorial de pe EU3 jocul merge mai rapid decat pe jocul normal.Ce trebuie sa fac pentru a merge pe jocul normal ca si pe Tutorial.Ce file trebuie sa schimb. Daca nu sti de-mi un site de unde pot afla