| RaduGavrila a întrebat:

Ziceti-mi un program gratis care identifica driverele noi.

Funda!

Răspuns Câştigător
| veselie a răspuns:

Http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/X58C/#support
dai driver&tools, alegi ce sistem de operare ai si dupa aia alegi ce ai nevoie. VGA e pentru placa video

4 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Eu sunt un astfel de program. Zi ce componente ai iar eu iti voi da cele mai noi drivere.

| RaduGavrila explică (pentru veselie):

Laptop Asus x58c
procesor : Intel celeron 1.2
ram: 2gb
placa grafica 128 mb

| RaduGavrila explică (pentru veselie):

Cum aflu ce versiune am eu acuma la driverul placii grafice? Sa stiu daca este nevoie de update.

| veselie a răspuns (pentru RaduGavrila):

Cred ca click dreapta pe desktop>screen resolution>advanced settings>adapter>properties>driver

| veselie a răspuns (pentru RaduGavrila):

Http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/X58C/#support
dai driver&tools, alegi ce sistem de operare ai si dupa aia alegi ce ai nevoie. VGA e pentru placa video