| IllIIllll a întrebat:

Ziceti mi va rog ceva shooter-e mai noi si cu grafica buna. va rog mult! dau fundita la cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| Phenomenon a răspuns:

Counter-Strike Soruce
BlackShot
Croshfire
Call of duty Black Ops
Call of Juarez The Cartel
Combat Arms.
Funda?

3 răspunsuri:
| username a răspuns:

Bulletstorm, Metro 2033, Crysis 2, FEAR 3, Dead Space 2, Battlefield Bad Company 2, Sniper Ghost Warrior.

| username a răspuns:

Call of Juarez The Cartel apare pe PC in septembrie si are o grafica groaznica, mai ales pentru anul 2011. Si nici Crossfire nu se remarca prin grafica, are un gameplay mai aparte.

| IllIIllll explică:

Pai si Call of Juarez The Cartel de unde l pot downloada pentru PC?big grin