| LordOfWindows7 a întrebat:

Ziceti-mi va rog un joc in care esti in evul mediu si trebuie sa iti extinzi un oras si sa il transformi in imperiu... ceva de genu...stie cineva? funda pentru cel mai tare joc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medieval 2 Total War. Stronghold. Age of Empires sau cauta pe youtube top 10 medieval games.

Răspuns utilizator avertizat
| Kill4FunX a răspuns:

Grepolis...etc.(nu mai stiu exemple)laughing cauta pe youtube

| Bogatul a răspuns:

Hei pai stiu mai multe dar zic doar unu daca ai telefon cu android cauta pe magazin la jocuri si cauta sus The TribeZ iti apar mai multe dar este un dinozaur cu o caciula