| SonGoku1 a întrebat:

Zilele acestea am instalat adobe audition 3.0. apoi am instalat adobe audition 5.0. Cand dau sa dezinstalez adobe audition 3.0 nu merge de ce?

Răspuns Câştigător
| silviu20 a răspuns:

Sa stiu motivu de ce nu merge nu stiu poate nu-i convine trebuie sa te asiguri si la windows de care ai ca programului poate nu-i convine, asa acum sa-ti zic cum sa stergi ce doresti tu s-ar putea sa stii, faci asa dai la control panel si dai la ultimu de jos de ex eu am windows 7 si in spaniola cauti ceva dezinstalare programe remove programs ceva asemanator o sa-ti dai seama cum arata apesi clik pe el siti apare o pagina patrata si acolo vezi in rand toate programele care sa afla in pc tau si tu cauti ceea ce vrei tu sa stergi din calculator Adobe audition il cauti acolo si dai clik sttanga si dai la sterge dar ai grija daca programu sa zicem e pornit no sa se stearga sa fie oprit dar asta se intampla in rare cazuri sau poate dai sistem restore daca nu se sterge sil dai in timp pc tau dai la pagina de start si scrii la cautare sistem restore o sa vezi un pc cu un ceas apesi pe el dai next siti apare calendaru si tu o sa dai mai inapoi si toate progamele pe care le ai se vor dezinstala depinde imagiile jokurile din loca d raman acolo