| Alyn1998 a întrebat:

Zilele acestea imi cumpar unitate Alienware dar pana aunci nu am ce sa fac k trebuie sa dau comanda si pana vine asa ca nu mai am ce face si as vrea niste jocuri care sa imi mearga uitati configuratia calculatorului:
processor intel celeron 3.00Ghz
512mb RAM
128mb VRAM(intel 8295G/GV/910GL)(placa video incorporata in placa de baza)
si cam atat va mai spun ca am placa audio reltek da oricum nu conteaza
funda!

1 răspuns:
| Snufkin a răspuns:

Eu nu ma prea uit la data ta de PC.nu sunt interesata in lucruri ca acestea doar stiu ca al meu are 10 ani si trebuie schimbat xD. Despre jocuri :sunt multe jocuri bune dar le recomand pe cele de la mmo.nu stiu cum pe situl www.perfectworld.com cativa au cam 2GB dar merita joc aproape fiecare joc si acum m-am si angajat ca designer :D!