| doesntmatter24 a întrebat:

Zilele trecute mi-am achizitionat un laptop nou, fara sistem de operare. Am instalat Windows 7 x64 totul merge bine doar ca atunci cand incerc dau run la cd-ul cu drivere imi apare "AsInsWiz has stopped working" si nu il deschide, vreo solutie? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Mie unul niciodata nu mi-au facut driverele probleme. Incearca asa :
1. Incearca celalalt driver vezi daca merge.
2. Dai Run as Administrator.
Altceva nu mai stiu, avand in vedere ca nu ai nimic instalat, nu ai nici un virus. Poate e ceva bug de la ei, du-te pe site la ei si scrie-le un email. Driverele tale cred ca sunt de la Asus, si eu am la fel dar imi merg de fiecare data. Erori de genul asta doar la win7 sunt, de aia vreau sa mi-l schimb si eu cat de curand.winking