| AvalohAlyn a întrebat:

Acum ca s-au marit salariile la doctorasi mai exista celebra spaga in spitale? Chiar sunt curios.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, există. Salariile nu s-au mărit așa cum îți închipui tu.

| Plato a răspuns:

Bineinteles ca exista. La stat, nici macar nu te ia in seama fara sa-i bagi ceva in buzunar. Intr-adevar, unii sunt de bun-simt si mai refuza, altii inca te ajuta sa-i bagi.
Asa ca eu prefer clinicile private, n-am mai fost la stat de ani de zile. Peste tot dai bani, macar la privat se poarta mai frumos si e mult mai curat si modern.