| Adrian1331 a întrebat:

Am auzit ca cei care fac facultatea de drept nu au voie in vacante si lucruri de genul,este adevarat,si daca da, de ce nu au voie?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cine ti-a spus asta a glumit, nu este adevarat, studntii de la drept au vacante si pot merge unde vor, la fel ca si alti studenti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si a batut cineva joc de tine cand ti a zis asta

| mudokins78 a răspuns:

Dar unde crezi că trăim? În lagăr!?
Unde ai auzit prostia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil voia sa spuna ca ai mult de invatat, nu ce ai inteles tu.

| Yukidaruma a răspuns:

Nu este adevărat. Au exact aceeași programă pe care o au și restul facultăților.

| R3sp3ctt a răspuns:

Nu cred ca e adevarat, ar fi imposibil