| Anomim2025 a întrebat:

Am facut sesizare online la Politia Romana in legatura cu o masina care a blocat strada cu poze pe: https:/politiaromana.ro/ro/petitii-online

Azi am primit prin posta scrisoare prin care trebuie sa ma prezint la Sectia de Politie cu buletinul neaparat.

Ce o sa mi se intample?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Dat fiind faptul ca ai facut sesizarea pe suport electronic, probabil au nevoie de una pe suport de hartie pe care sa o poti semna(pe suportul electronic nu poate fi semnata!).

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vin trupele speciale, probabil intra pe geam, sa nu te sperii.
Pe urma te incatuseaza pentru protectia lor si te duc la sectie. Mare grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să fii arestat.

| Alfred0703 a răspuns:

Iti pun niste intrebari. Cam atat. Daca nu le convine ceva te iau la la plame.