| anonim_4396 a întrebat:

Am fost azi sa dau examenul auto a 4-a oara, (am platit taxa de 72 lei) iar dupa am fost la ghiseu sa imi fac programare. Dupa ce i-am dat dosarul mi-a zis ca mi-a expirat cazierul, am fost sa imi fac cazierul, era inchis. Asa, e o poveste lunga. Intrebarea mea este : Cand ma duc sa dau examenul trebuie sa platesc din nou taxa? pentru ca eu am platit-o azi si mi-a expirat cazierul...eu cred ca nu ar avea nici un rost sa mai platesc odata! MS

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Nu, daca ati achitat deja taxa nu mai trebuie achitat incaodata. Mult succes la examen, Fundita?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! nu mai platesti nimic, decat cazeru sa ti-l faci Succes!