| anonim_4396 a întrebat:

Am lucrat ca si agent de paza la o firma din Cluj inainte de a da la academia de subofiteri. Din pacate acum nu mai sunt agent de paza dar ma cauta niste indivizi. Vor sa ma ajute colegii mei dar nu as vrea sa apelez la colegii mei pentru ca mai am 2 ani pana la terminare.
CE sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inteleg. ai vrut sa atragi atentia.am fost atit de atent ca mi-a cazut tastatura sub birou

12 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Buna seara!
Academia de subofiteri? Hmmm ...Reformuleaza te rog, specificand daca se poate, nu ce atributii aveai ca agent de paza ci in ce domeniu isi desfasurau activitatea cei de la obiectivele la care erai repartizat.

mlm
| mlm a răspuns:

Cred ca ai o datorie mai veche care o imparti cu ei, sper din suflet sa nu patesti ceva, mai bine ar fi sa ai eviti.Iti doresc multa bafta si noroc in ceea ce faci.

| psiholoaga a răspuns:

'Niste indivizi'. Suna dubios. Sa iti platesti datoriile, de orice fel ar fi si/sau sa apelezi la politie. Ce legatura are ca ai fost agent de paza cu dubiosii care te urmaresc? Sau faptul ca termini peste 2 ani cu ajutorul colegilor? Nu esti explicit.

| csintalan a răspuns:

... ahhhh!,. tu esti cel cu constructiile, ...beton!

| anonim a răspuns:

Tocmai am luat act de faptul ca tu esti la academia de subofiteri, in limbaj popular, tablagii.insa nu vad legatura cu firma de paza. iar cat priveste faptul ca te-as urmari eu, crede-ma ca nu merita efortul.laughing

| N538961518 a răspuns:

Ai 3 variante... ii infrunti, o dai la pace sau dispari.

| ilie a răspuns:

Fiind si eu agent de de paza,, prietene" te intreb :Te simti cu ceva vinovat? Daca ti-ai facut datoria este bine, vezi care sunt problemele si daca intrevezi o rezolvare fara violenta bine iar daca nu... poti sa primesti ajutorul colegilor tai.Sa speram ca nu va fi nimic periculos. Cat priveste scoala sa stii ca multi ar fi dat ceva sa poata intra la academie, succes la invatatura, indiferent de profilul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai facut ceva inainte? Ai datorii? Ce se intimpla? Daca ai ceva de platit ai sa platesti oricum. E o lege nescrisa care trebuie respectata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate traim in romania si asta ne ocupa tot timpu. nu pot da detalii despre acele persoane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe unul dintre indivizi il cheama Emil, dar sa nu ii spuneti ca v-am ziswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi in adudienta la seful politiei cluj si informeazal despre problema ta

| rousela a răspuns:

Fug din oras