| AdrianaBacescu a întrebat:

Am o întrebare: Din ce câștigă bani Iosefina Pascal?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiind parte din grupul de protestatari conspirationisti si troli probabil sunt platiti de cele doua partide anti europene, de televiziunile de casa si cine stie de ce alte organizatii de postati si troli, probabil rusi. Doar presupuneri ca nu am dovezi. Cine stie, poate cand nu protesteaza anti boli o fi lucrand la mega image.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cine e IP? Nu am chef sa caut... daca e vreo influencerizda, atunci are sponsor. Un sponsor in fata caruia ingenuncheaza la propriu, sau ideologic. Tot cam aia...

| AdrianaBacescu explică (pentru GabiDumitrescu):

E una care este pasionată de Rusia.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Ah, mdah. Depinde in ce sens. Rusia e o tara foarte interesanta, dar in nici un caz nu are un sistem socio-politic de invidiat sau spre care sa aspiram...

| AdrianaBacescu explică:

De unde sti?