| armandradu a întrebat:

Am primit ban la server de cs zombi cu im scot banul?

Răspuns Câştigător
| steph1y a răspuns:

Intri pe forumul serverului iti faci cont si cerere unban happy happy daca vrei trimite-mi prin pm numele server si intreb pe cineva daca vrea sa iti scoata banu happy

3 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Depinde. daca esti la RDS ai ip dinamic si daca te deconectezi si intri la loc o sa mearga dar daca ti-a dat ban pe steam id.

| armandradu explică:

Saitu este www.unrealgames.org scoatemil

| AlexTbK a răspuns:

Bun venit in domeniul meu :X daca ai ip rotabil banuiesc ca sti.o scurta restarare la modem si gata.romtelecom /clicknet. Daca ai ip stabil rds sau alte companii.fa o cerere de unban pe Forum sunt sigur ca vei primii unban daca sti cum sa le ceri lor asta. bafta :X (funda happy?