| slow0 a întrebat:

Am si eu o dilema in legatura cu buletinul. Am implinit 18 ani recent, dar buletinul de 14 ani imi expira la sfarsitul lui 2017... pentru ca l-am facut dupa cateva luni de la implinirea celor 14 ani, deci anul calendaristic urmator, in fine. Ma incurca cu ceva acest buletin, adica sa ies din tara, sa dau de permis, etc.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Varsta ta reiese din CNP-ul tau, deci nu trebuie sa-ti faci griji.
Va trebui s-o schimbi doar la expirare.

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Eu zic ca nu dar mai bine așteaptă până expiră și după îți faci noul biletin.
Mult succes.
Un an nou fericit!
Funda?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Twixi a răspuns:

Bineinteles ca nu. Il poti folosi linistit pana cand expira happy

| BlaDe12345 a răspuns:

Nu, te vei duce sa faci altul iar pe acela il vei lasa acolo.