| alexfotbalpoli a întrebat:

Am voie sa port cu mine spray paralizant? am sub 18 ani, daca ma prinde politia imi spune ceva?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu am avut si nu mi-a facut nimeni nimic, dar nici nu am avut treaba cu politia. vezi doar sa nu il iei in aeroporturi si sa nu il tii la vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa intrebi chiar politia ca sa eviti orice neplacere.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu mai bine porti cu tine un topor?

| TizZu15 a răspuns:

Nu,nu ai voie deoarece trebuie sa ai permis de port arma, altfel vei primi o amenda buna daca te prinde.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Da ai voie dar sa il folosesti doar pentru aparare.

| Patrick_Maioș_1987 a răspuns:

Daca ai nevoie te ascunzi undeva

| zmeuvlad a răspuns:

Nu doar este pentru aparare.